کانون اندیشه پارسی

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی کرونوس یک سیستم نرم افزاری آنلاین برای محاسبه تعرفه تبلیغات تلویزیونی صدا و سیما است.

کرونوس تنها موتور آنالیز هوشمند شرایط، تعرفه ها و نتایج تبلیغات تلویزیونی کشور است که حاصل سه سال تحقیق و بررسی نتایج تبلیغات تلویزیونی شرکت های مختلف توسط کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی است.

کرونوس سامانه کرونوس از سال 1394 به صورت آنلاین خدمات محاسبه را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد، اطلاعات و ارقام موجود در سامانه به صورت روزانه بروز رسانی می‌شود تا مشتریان بتوانند همیشه از جدید ترین اطلاعات مربوط به پخش تبلیغات تلویزیونی صدا و سیما بهره‌مند شوند.

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی با توجه به پیچیدگی ضوابط تعرفه تبلیغات تلویزیونی سازمان صدا و سیما، سامانه کرونوس را جهت تسهیل فرآیند محاسبه تعرفه تبلیغات در صدا و سیما طراحی کرده است.

کرونوس استفاده از خدمات عمومی سامانه کرونوس رایگان می‌باشد و مشتریان و شرکت های تبلیغاتی می‌توانند با استفاده از این سامانه در کمترین زمان ممکن، برنامه ریزی و محاسبات تعرفه پخش تبلیغات تلویزیونی صدا و سیما را انجام دهند. سامانه کرونوس در واقع با هدف طراحی مکانیزمی دقیق برای آنالیز و تحلیل برنامه پخش تبلیغات تلویزیونی طراحی شده است، و بر اساس اطلاعات آماری و آنالیتیک می‌تواند پیش بینی های دقیقی از شانس موفقیت و ضریب خطای تبلیغات تلویزیونی ارائه دهد.

 بدلیل حفظ منافع تجاری کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی، در حال حاضر امکان استفاده از خدمات آنالیز و اطلاعات آماری تبلیغات تلویزیون برای عموم میسر نخواهد بود.

کرونوس کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی با در نظر گرفتن نیاز های تبلیغاتی مشتریان و با طراحی سامانه کرونوس قصد دارد طی یک برنامه ریزی بلند مدت و با ثبت اطلاعات دقیق  از فرآیند، تعرفه ها و نتایج واقعی تبلیغات تلویزیونی در این سامانه، امکان آنالیز برنامه پخش تبلیغات تلویزیون را برای صاحبان صنایع میسر کند.

نرم افزاری که پیش رو دارید، بخش محدود شده ای از موتور آنالیز کرونوس است، که برای استفاده و آشنایی عمومی سفارش دهندگان تبلیغات تلویزیونی طراحی و بازتولید شده، و در کمترین زمان و به سادگی می توانید عملیات محاسباتی جدول پخش را که ممکن است ساعت ها به طول بیانجامد محاسبه کرده و همزمان اطلاعات مناسبی بدست آورید.

کانون اندیشه پارسی